Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Mieszkania na sprzedaż Łysołaje - Oferty „sprzedam mieszkanie”

10 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

10 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Ogłoszenia w okolicy

Mieszkanie umeblowane, ul. Norwida

Świdnik(Łysołaje + 18 km)

299 000 zł35,70 m² 8 375,35 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Mieszkanie na sprzedaż Kawalerka w centrum Świdnika 35 m2 Idealne dla singla lub pary. Przytulne, ciepłe, słoneczne i ustawne. Lokalizacja: mieszkanie znajduje się na ul. Norwida 5.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Niepodległości

Świdnik(Łysołaje + 18 km)

379 000 zł54,11 m² 7 000 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1951

Przedmiotem sprzedaży jest mieszkanie w znakomitej lokalizacji, w samym centrum Świdnika. Mieszkanie ma powierzchnię 54m , zlokalizowane jest na trzecim piętrze w bloku przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 3-pokojowe

Łęczna(Łysołaje + 13 km)

479 000 zł67,80 m² 7 064,90 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Jeśli szukasz przestronnego mieszkania z rozkładowym układem i wygodą na co dzień, ta oferta w Łęcznej na os. Samsonowicza może być tym, czego potrzebujesz. Lokal ma 67,8 m , 3.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Staszica

Łęczna(Łysołaje + 13 km)

399 000 zł70 m² 5 700 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż 4-pokojowe mieszkanie o pow. ok. 70 m , położone w Łęcznej przy ul. Staszica. Lokal dostępny od zaraz. Mieszkanie znajduje się na 4. piętrze w niskim, zadbanym bloku po.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Staszica

Łęczna(Łysołaje + 13 km)

419 000 zł70 m² 5 985,71 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1985

Zapraszam do zakupu przestronnego, 4-pokojowego mieszkania o powierzchni 69,98 m , położonego w spokojnej części Łęcznej przy ul. Staszica 21. To idealna propozycja dla par, rodzin oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie umeblowane, ul. Witosa

Świdnik(Łysołaje + 18 km)

286 000 zł35,80 m² 7 988,83 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Polecam na sprzedaż kawalerkę o powierzchni 35,8 m2 zlokalizowaną na trzecim piętrze w bloku przy ul. W.Witosa. W skład nieruchomości zaliczamy: pokój (18 m2),kuchnia z miejscem na.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe Świdnik

Świdnik(Łysołaje + 18 km)

329 000 zł38,50 m² 8 545,45 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Przedstawiam Państwu dwupokojowe mieszkanie w Świdniku. Usytuowane jest na parterze czteropiętrowego bloku i ma powierzchnię 38,5mkw. Szczegóły oferty: liczba pokoi: 2oddzielna kuchniaduża.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 3-pokojowe Świdnik

Świdnik(Łysołaje + 18 km)

455 000 zł53,15 m² 8 561 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Zapraszam do zapoznania się z interesującą propozycją zakupu nieruchomości w Świdniku. Mieszkanie przestronne, z dużymi możliwościami aranżacji powierzchni. Wygoda zamieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Niepodległości

Świdnik(Łysołaje + 18 km)

475 000 zł77 m² 6 168,83 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

77 m , 3 pokoje ul. Niepodległości, ścisłe centrum Świdnika | Idealne do własnej aranżacji. Jeśli szukasz dużego, jasnego i świetnie położonego mieszkania, które możesz wykończyć.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Jaśminowa

Turka(Łysołaje + 22 km)

568 000 zł66 m² 8 606,06 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2007

Lokal znajduje się na 3. (ostatnim) piętrze w kameralnym, trzypiętrowym bloku z 2007 roku. Mieszkanie jest narożne, dzięki czemu jest doskonale doświetlone i słoneczne przez cały.